مشاوره جنسی : تصور رابطه جنسی مرد با زنی دیگر در کنار همسرش!

1389/07/25 20:05

نویسنده : شهرام قاسمی
ارسال شده در: مهارت های زندگی ، روانشناسی ، پزشکی ، دانستنیهای پزشکی ،

مشاوره جنسی : تصور رابطه جنسی مرد با زنی دیگر در کنار همسرش!

  

آقای  ش.ی : با سلام . من مدتی است که در رابطه جنسی با همسر خود حتما باید زنان و دختران دیگر را در کنار همسر خود تصور کنم تا بتوانم ارضاء شوم . و با وجود اینکه همسرم را ناراحت میکند ولی به خاطر من با من همراهی می کند . لطفا راهنمایی کنید که رفتار من درست است ؟ راه حل چیست ؟ با تشکر

 

پاسخ : زوجین میـتوانند از یک ارتباط سالم، جذاب و خوب جنسی در طـول زنـدگی مشـتـرک خـود بهره ببرند. رضایت جنسی امـری اسـت کـه در طـول زمـان و بـا هشیاری بسیار زیادی قابل دست یافتن می بــاشـد. ایــن امــر نــیــازمــنـد تعهد، سـرسـپـردگـی، تـلاش و هــمکاری هر دو طرف می باشد. زوجـیـن بـایـد اولین اولویت خود را در تطمیع کردن خواست های دیگری البته بصورت کاملا اخلاقی و اعتقادی قرار دهند. رشد رابطه جنسی در زندگی زناشویی چیزی جز آشکار کردن خود واقعی افراد نمی باشد.

 

نکته بسیار مهم در روابط زناشویی : هیچ زنی دوست ندارد برای خود شریک جنسی داشته باشد حتی اگر این شریک جنسی در فکر باشد و تخیلی . این عمل بدور از وجدان اخلاقی و انسانی است و فعلی قطعا نادرست و خطایی بزرگ است .

 

چنین واكنشهایی میتواند آسیب سختی بر رابطه وارد كرده و موجب شود كه هر دو نفر در تمام مدت احساس بی ثباتی كرده و مدام در حال نگرانی و احتیاط باشند تا مبادا حس ایجاد شده  دیگری را به حدی تحریك كند که از توجه به او غافل شود که الته در حقیقت هم همین است.

 

مثبت اندیش باشید: خداوند به شما این لطف بزرگ را هدیه داده تا بتوانی بدور از گناه و در ارامش کامل با همسر خود نزدیکی داشته باشی و با وجود او به آرامش برسی . کمی به خودت بیا و قبول کن که این افکار شما نیش شیطان است وبس . منتطقی باش و بپذیر که گرفتن شریک جنسی تخیلی برای خود در کنار عزیزترین فرد زندگی ات کاری بسیار اشتباه است .

 

هنگامی كه نیش شیطان را حس میكنید، به خود یادآوری كنید كه همسرتان دوستتان دارد، به شما وفادار بوده و برایتان احترام قائل است. به خود بگویید كه فردی دوست داشتنی هستید و هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد. به خود بگویید همسری دارید که در اختیار شماست و دوستش دارید . شاید این افکار به شما حس خوبی بدهد ولی قطعا بعد از ان وجدان راحتی ندارید .

 

اگر زن شما نیز در هنگام نزدیکی با شما چنین افکاری برای خودداشته باشد شما راضی هستید و این کار را انجام می دهید . چه بسا همسر شما در حال بررسی میزان علاقه و عشق شما نسبت به خود است که شما را در این افکار همراهی می کند . اگر چه این کار درست نیست و آزمودن با این روش خطا است ولی باید خود را بهتر بررسی کنید و دلیل این موضوع را بیابید .

 

شاید زیبایی ها و کمالات همسر خود را نمی بینید که چنین افکاری دارید . بهتر است در هنگام نزدیکی با همسر خود به او و به جسم و درون او نفوذ کنید و خود را غرق در لذت جنسی با او تصور کنید .

 

نکته دیگر اینکه شاید این رفتار شما درصدی کم تاکید می کنم درصدی کم ( مشکل عمد در شماست و همسر شما هم مقصر که شما را همراهی می کند )  از جانب همسر شما باشد

 

شما را توصیه می کنم به همراه همسر خود  مطلب شیوه های صحیح تحریک جنسی همسر را حتما مطالعه کنید .

 

توصیه دیگر که می تواند شما را کمک کند اینکه سعی کنید روابط جنسی خود را در شرایطیانجام دهید که واقعا تشنه لمس کردن یکدیگر باشید تا بتوانید بطور کامل خود را ارضاء کنید .

نکته مهم دیگر اینکه دیدن تصاویر و فیلم های محرک برای افرادی چون شما همچون زهر است و باعث سختتر شدن مشکلات شما می شود . البته امیدوارم جزء این دسته نباشید .

 

هر چه سریعتر جلوی این افکار را بگیرید به نفع خودتان است چراکه در دراز مدت پایه های زندگی شما را سست می کند .
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مسائل جنسی درآقایان ، مسائل جنسی در خانم ها ، ماسئل جنسی درآقایان ، مسائل جنسی ، جنسی ، مسائل جنسی چیست ، مشاوره جنسی : تصور رابطه جنسی مرد با زنی دیگر در کنار همسرش! ،
آخرین ویرایش: - -شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic